Storm of the year 2011 nomination


Continuing with the yearly traditional stuff – my latest comic book just got nominated to the 2011 storm of the year award.

//–

Wybieramy artystów, instytucje oraz wydarzenia, które wywołały największe poruszenie w trójmiejskim życiu kulturalnym. W gronie dziennikarzy i redaktorów “Gazety Wyborczej Trójmiasto” wybraliśmy artystów, wydarzenia oraz instytucje, które miały w ubiegłym roku największy wpływ na życie kulturalne Trójmiasta. Plebiscyt “Sztorm Roku” organizujemy już po raz siódmy. Niżej przedstawiamy listę nominowanych, na których czytelnicy mogą głosować (drogą SMS-ową lub wypełniając kupon, który drukujemy na tej stronie). W kategorii wydarzenie zwycięzcę wybiorą dziennikarze “Gazety”. Wśród uczestników plebiscytu rozlosujemy 50 książek – przewodników kulturalnych “Zrób to w Trójmieście!” i 50 podwójnych biletów do kina.

[…]

Mateusz Skutnik

Za album “Na morzu” – kolejny w dorobku tego artysty dowód na to, że znakomicie opanował język komiksu. Skutnik łączy kryminał z metafizyką, w udany sposób dołączając kolejny element do oryginalnego świata, który kreuje w swych pracach od lat.